Orion Maple butiksdisk och displayset

0, 00 Kr
Slut i lager

Som en del av vårt mix-and-match-sortiment har vi satt ihop den perfekta lösningen för dig i form av Orion butiksdisplay och disk.

Gör din butik direkt mer professionell och dina produkter mer tilltalande, samtidigt som du har möjlighet att flytta och omorganisera din butik när som helst.

Den har en vacker och hållbar laminatfinish med lönnträådring. Om det inte räcker kan den arrangeras antingen som en enda enhet eller delas upp i tre separata enheter så att du kan arrangera din butiksutrymme exakt som du vill.

Orion butiksdiskar

2 x C1200

C1200 är idealisk för att visa upp produkter för kunder. Den har en stor visningsyta med glaspaneler upptill, framtill och upptill. Den avtagbara hyllan i härdat glas möjliggör mer produktexponering, och den öppna botten baktill möjliggör bekväm förvaring.

  • Mått: 90 cm hög x 120 cm bred x 60 cm djup
  • Färg: Lönn

LM60

LM60-disken är en hörnenhet med hyllor, utformad för att koppla ihop A1200-, B1200-, C1200- eller K1200-diskar för att skapa en stor L-formad diskgrupp, men kan också användas som en fristående enhet. Den böjda fronten avslöjar fyra kundnivåer för produktexponering.

  • Mått: 90 cm hög x 60 cm bred x 60 cm djup
  • Färg: Lönn

Alla ovanstående diskbänkar är utformade för att passa ihop och kan arrangeras i en L-, U- eller O-formad diskbänksgrupp.

Observera: Diskhoarna levereras plattpackade och kräver två personer för att lyfta och montera, så be gärna en vän eller kollega om hjälp. Vissa diskbänkar kan ha mindre estetiska brister som gör varje enskild unik.

payments-logo
© 2026 Hobbyhallen.se